Przerwa obiadowa nad morzem
Praca w łaźniach cesarskich Uznam

Życie nad morzem - sól na skórze, piasek pod stopami i wiatr we włosach. Kochamy naszą wyspę i nasze Morze Bałtyckie. Tuż za drzwiami wejściowymi napotykamy szum fal, pisk mew i bezkres horyzontu. Czy też jesteś gotowy na wyspę?

Łaźnie cesarskie na najpiękniejszej niemieckiej wyspie rejestrują rocznie ponad 600.000 3,8 gości i 2.000 miliona noclegów. Podczas gdy wewnętrzna działalność Kaiserbades Insel Usedom organizuje i nadzoruje około XNUMX imprez rocznie, zarządza plażą i promenadą oraz informuje i zabawia gości w biurach informacji turystycznej, Villa Irmgard i Domu Hansa Wernera Richtera, KaiserbadeTourismusService GmbH zajmuje się przede wszystkim w sprawie pośrednictwa usług noclegowych z wewnętrznym centrum rezerwacji oraz zadań związanych z marketingiem destynacji turystycznej.

Obecnie nieobsadzone są następujące stanowiska:

Bansin
Pełnoetatowy
Kierownik ds. marketingu (m/k/d) w pełnym wymiarze godzin
Nie tylko goście kochają naszą wyspę. Jesteśmy dumni z naszej ojczyzny - z uroku i szyku, historii i tradycji łaźni cesarskich. Jako DMO KaiserbadeTourismusService GmbH (KTS) zajmuje się między innymi świadczeniem usług turystycznych dla łaźni cesarskich w Ahlbeck Heringsdorf Bansin i związanych z nią ...

Nie tylko goście kochają naszą wyspę. Jesteśmy dumni z naszej ojczyzny - z uroku i szyku, historii i tradycji łaźni cesarskich. Jako DMO KaiserbadeTourismusService GmbH (KTS) zajmuje się między innymi świadczeniem usług turystycznych dla łaźni cesarskich Ahlbeck Heringsdorf Bansin i powiązanych dzielnic Gothen, Alt Sallenthin, Neu Sallenthin i Sellin. Do naszego działu marketingu poszukujemy osoby etatowej i stałej ze skutkiem natychmiastowym:

Kierownik ds. marketingu (m/k/d)

Twoje zadania:
  • Dalszy rozwój i zarządzanie marką Łaźni Cesarskich, która jest zakotwiczona w koncepcji turystyki
  • Stworzenie strategicznej koncepcji marketingowej dla zintegrowanej wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji marki
  • Dalszy rozwój i koordynacja sieci marek z partnerami marki oraz współpraca marketingowa
  • Usługodawca i kontakt dla dostawców usług turystycznych Imperial Spas w celu realizacji strategii marki
  • Zarządzanie punktami kontaktowymi z marką i opracowywanie środków do projektowania produktów zgodnych z marką
  • Ustanowienie badań rynku dla określonej grupy docelowej i bieżąca ocena rozwoju marki
  • Wsparcie merytoryczne i realizacja projektów w ramach koncepcji marketingowej
Twój profil:
  • Zainteresowanie Łaźnie Cesarskie i radość z chęci życia i pracy na wyspie.
  • Ukończone studia lub porównywalne szkolenia, najlepiej w jednym z obszarów zarządzania turystyką/marketingu/administracji biznesowej
  • Niezależny sposób pracy, asertywność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Doświadczenie w zarządzaniu destynacjami i organizacjami turystycznymi – umiejętności komunikacyjne, umiejętności przywódcze i moderacyjne
  • Zaletą jest znajomość prawa znaków towarowych i zarządzania projektami
Nasza oferta:
  • Miejsce pracy zaledwie 200 metrów od Bałtyku
  • 28 dni urlopu; Wydanie 24.12 grudnia. oraz 31.12.
  • Miesięczna usługa dodatkowa w postaci karty voucherowej
  • Bezpłatne korzystanie ze świata kąpieli i studia fitness w Ostseetherme Usedom
  • Miesięczne wynagrodzenie 4.000,00 € brutto
Zainteresowany?

W takim razie czekamy na Twoją kompleksową aplikację. Prosimy o przesłanie ich do 11.11.2022 listopada XNUMX na adres:

Imperial Baths Tourism Service GmbH
Dyrektor Spa Thomas Heilmann
Waldstrasse 1
17429 Seebad Bansin
lub e-mailem na adres: nicole.krentz@kaiserbaeder-auf-usedom.de

Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności będą miały pierwszeństwo, jeśli będą miały takie same kwalifikacje. Koszty związane z tym procesem aplikacyjnym nie mogą zostać pokryte. Jeśli przesyłasz dokumenty pocztą i chcesz, aby zostały one zwrócone po zakończeniu procesu aplikacyjnego, dołącz zaadresowaną kopertę ze znaczkiem. W przeciwnym razie Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną odpowiednio zniszczone 2 miesiące po zakończeniu procesu aplikacyjnego.